Charakterystyka imienia wiktoria

Pobierz

Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.Imię Wiktoria jest idealne dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Strzelca i Ryb.. Od 1 stycznia 1877 r. także cesarzowa Indii.Żona księcia Alberta z Saksonii-Coburga-Gothy.Jej krewni i potomkowie zasiadali na tronach Grecji .Kobieta o imieniu Wiktoria jest wszechstronnie uzdolniona.. Zuzanna ma złożony charakter.. 2013-06-19 20:32:44Wiktoria, właśc.Aleksandryna Wiktoria, ang.Alexandrina Victoria (ur.24 maja 1819 w Londynie, zm. 22 stycznia 1901 w Cowes na wyspie Wight) - królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii przez 63 lata (od 20 czerwca 1837).. Sprawia wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. Ma dość męski sposób myślenia i podejścia do życia.Charakterystyka imienia Wiktoria.. Porażki nie stanowią dla niej problemu.Znacznie imienia żeńskiego WIKTORIA Życie traktuje serio, jest obowiązkowa i staranna.. strona 4: tutaj jesteś strona 5: imię Wiktoria po chińsku.. Zazwyczaj zamknięta w sobie, bardzo często tajemnicza.. 2013-01-26 21:31:22; jakie zdrobnienia do imienia Wiktoria?. Wywodzi się od słowa victoria, które oznacza: "zwycięstwo".. Dzięki swej pracowitości i uparciu w dążeniu do celu odnosi sukces w wielu dziedzinach życia.. Potrafią pogodzić sferę ducha i sacrum.. Imię pochodzenia łacińskiego.. Cechy charakteru.. Zuzanna - znaczenie imienia Zuzanna, imieniny..

Znak zodiaku imienia Wiktoria.

Przeszkody nie zrażają go.. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi, jaki ją cechuje.HISTORIA IMIENIA ROBERT.. Charakterystyka imienia - Osoba o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych.. Sama wszak dba o zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu życia.Kamilę cechuje niebywała energia i zapał w działaniu - pierwsza zgłosi się do nowego .Charakterystyka: To kobieta o specyficznej osobowości, której nie da się jednoznacznie zaklasyfikować.. Wiktoria wydaje się być osobą zamkniętą w sobie surową i wyniosłą.. Marzy o przeżyciu wielkiej przygody, lubi pogrążać się w marzeniach.. Gwiazdy, które nadały swojej córce imię Wiktoria: Jerzy DudekWiktoria Morgan znaczenie: streszczenie analizy znaczenia imienia Wiktoria i nazwisko Morgan.Jakie są zdrobnienia od imienia Wiktoria?. Wiktoria wszystkie rozpoczęte sprawy zawsze kończy.. Swoich poglądów, uczuć raczej nie wyraża głośno, przez co może wydawać się nieśmiała.Wiktoria (imię żeńskie) W innych językach.. Pochodzi ono od podstawowej formy Wiktoria, żeńskiego imienia, które zostało zaczerpnięte z języka łacińskiego.Victoria oznacza w nim zwycięstwo..

Znaczenie imienia Wiktoria.

Wiktoria jest osobą silną, odważną, upartą, wrażliwą, inteligentną, zdecydowaną, zorganizowaną, sprawiedliwą, praktyczną, odpowiedzialną, pracowitą, spokojną.. Czasem sprawia wrażenie zagubionej w bieżących sprawach oraz problemach, jednak zawsze wychodzi obronną ręką z wszelkich trudności.. Pochodzi z łacińskiego słowa victoria oznaczającego zwycięstwo.. Ma dobrą intuicję.. Woli ona pełnić funkcję obserwatora (a zmysł obserwacji ma bardzo dobry) niż uczestnika zdarzeń.. Specyficzny sposób bycia nie przyczynia się do tego, by kobieta o tym imieniu była lubiana w towarzystwie.Pochodzenie imienia: WIKTORIA - jest to imię pochodzenia łacińskiego.. Imieniny Wiktorii 20 maja, 12 .Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Wiktoria: strona 1: znaczenie imienia Wiktoria, imieniny Wiktorii, zdrobnienia i inne.. Jest niewiastą o wielkiej intuicji, ustabilizowanych przekonaniach religijnych i mocnym postanowieniu służenia społeczności, jest tolerancyjna, skłonna uznawać rację drugich.Charakterystyka - znaczenie imienia.. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.Znaczenie imienia Wiktoria Kobieta nosząca to imię posiada szereg zdolności, które predysponują ją do osiągania wielkich sukcesów w życiu, a co najważniejsze, wcale nie wymaga to od niej tak wielkich wysiłków, jak od innych ludzi..

Pochodzenie i znaczenie imienia.

Wiktoria lubi spędzać czas na łonie natury.. poważnie podchodzi do życia i z należytą powagą traktuje swoje obowiązki.. Nie przepada za nagłymi zmianami i jakimkolwiek zamieszaniem.. Bliźnięta z wrodzoną wszechstronnością również sprzyjają osobom o tym imieniu.Co oznacza imię Wiktoria?. Jest osobą wrażliwą, subtelną, o artystycznej duszy.. Wiktoria jest flegmatyczką o przytłumionej pobudliwości i spokojnych reakcjach.. Strzelec i Ryby są znakami, które ujawniają inklinacje duchowe.. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.. Wodospady Wiktorii znajdują się na granicy Zimbabwe i Zambii.Poprawna pisownia, znaczenie: słowo Wiktorii należy zapisywać przez dwa -ii na końcu.. Jest osobą wierną przekonaniom, stałą w uczuciach i poglądach, których jednak nie lubi narzucać innym.Wiktoria w wielu dziedzinach zwycięża dzięki swej pracowitości, zparciu w dążeniu do celu, uporowi jaki ją cechuje w życiu.. Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne dla siebie wnioski.. strona 3: święta Wiktoria.. 2011-07-12 10:09:36; Jakie znacie zdrobnienia / przezwiska dla imienia Kasia?. Zgodnie z zasadami języka polskiego wyrazy obcego pochodzenia, zakończone w mianowniku na -ia, poprzedzone jedną z następujący spółgłosek: ch .Zuzanna: charakterystyka osoby..

... Wiktoria - znaczenie imienia Wiktoria, imieniny.

Jej to świątynia znajdowała się na Palatynie.. Brakuje jej zdecydowania, dlatego lubi skonsultować swoje decyzje czy nawet opinie z osobami, do których Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionZnaczenie imienia Wiktoria Potrafi być despotyczna, niczym prawdziwa księżniczka, a jednocześnie chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym.Wiktoria z werwą planuje swoje życie.. Wiktoria to kobieta rozsądna i poukładana, chociaż może sprawiać wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. Miłość jest dla niej uczuciem najważniejszym.. Sprawia wrażenie zagubionej w bieżących problemach.. strona 6: numerologia dla imienia WiktoriaReguła ta odnosi się do imienia "Wiktoria", ponieważ jest ono wyrazem obcym zakończonym na -ria.. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości.. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny.. Stąpa mocno po ziemi.Planetarnym patronem Wiktorii jest opiekun kobiet i rodziny - Księżyc.. Imię Wiktoria nosiła tez jedna z tzw .Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem.. 2010-05-29 20:13:32; Jakie przezwiska do imienia Wiktoria?. Pociągają go za to niezbadane zakątki i otwarta przestrzeń.Charakterystyka imienia: Wiktoria jest flegmatyczką o przytłumionej pobudliwości i trochę opóźnionych reakcjach.. Znaczenie imienia Wiktoria.. Przykłady: Lata panowania królowej Wiktorii na stałe zapisały się w historii Wielkiej Brytanii.. Znakiem zodiaku, który najlepiej przystaje do tego imienia, jest Rak, chociaż zadowolone ze swego imienia będą też Wiktorie ze znaków Koziorożca, Panny i Byka.. Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nawet nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne wnioski.Wiktoria: charakterystyka osoby Trudno odgadnąć, co siedzi we wnętrzu Wiktorii.. Jest to starogermańskie imię pochodzące od imienia Rupert czy Ruprecht składające się ze słów hrod (sława) i beraht (błyszczeć).Imię oznacza więc mężczyznę, który żyje w blasku chwały i sławy.. Inne imiona żeńskie na literę Z.Wiktoria Pochodzenie i znaczenie imienia-imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznacza - zwycięstwo.. Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne dla siebie wnioski.. Rozsądna i poukładana.Znaczenie imienia Wiktoria Co oznacza imię Wiktoria?. Zdrobnienia.. W mitologii nosiła je bogini, która była uosobieniem zwycięskiej siły Jowisza (Iupiter Viktor).. Jest wszechstronnie uzdolniona, zwykle odnosi sukcesy w wielu dziedzinach życia.Charakterystyka Wiktorii - co oznacza imię Wiktoria?. Szybko przystosowuje się do nowego otoczenia i warunków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt