Test wiedzy z lektury anaruk chłopiec z grenlandii

Pobierz

Jakie narzędzia zabierają Eskimosi na polowanie?. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.File : Test Sprawdzajacy Z Lektury Anaruk Chlopiec Z Grenlandii.zip » Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Anaruk chłopiec z Grenlandii Biografie (310) Dla dzieci (1153 test z mitologii greckiej angielski dla dzieci Anaruk chłopiec z Grenlandii - Przetestuj swoją wiedzę.Grenlandie.. Grenlandia to wyspa: a) mająca powierzchnię taką samą jak Polska; pokryta pustynnym piaskiem b) trochę mniejsza od Polski; bogata w egzotyczne rośliny c) prawie siedem razy większa od Polski; skuta lodem i pokryta śniegiem 2.Jak dobrze znasz książkę ,,Anaruk chłopiec z Grenlandii"?. Grenlandia to wyspa: Podarunek jaki Anaruk otrzymał przy poznaniu od autora książki to: a) broń b) nóż stalowy c) ręcznik 3.. Ile lat miał Nukun?. Nawet psy chętnie poddawały się jego rozkazom.. Autor książki "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" był: answer choices .. Kto jest głównym bohaterem?. a) 10 b) 12 c) 11 4.Lektura ,,Anaruk chłopiec z Grenlandii" - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. 1) Jak miał na imię ojciec Anaruka?. by p_szwarcszczepanik_78262.. a) Nukuna b) Tugto c) Omialik 2) Co robią Eskimosi w razie zaistniałej sprzeczki?. myśliwym i rybakiem.. "Anaruk chlopiec z Grenlandii" - test sprawdzajacy znajomosc lektury dla klasy III.Anaruk Chłopiec z Grenlandii 2 Wśród gromady dzieci eskimoskich, bawiących się między namiotami na brzegu morza, rej wodził Anaruk..

Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" DRAFT.

a) w Polsce b) w Afryce c) na Saharze d) na Grenlandii 4) Ile lat ma Anaruk?Test zawiera 10 pytań.. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko quizy Lektury, dzieki ktorym sprawdzisz, w jakim .Anaruk Chlopiec z Grenlandii 4 moze.. pycia2003 zapytał (a) 16.02.2013 o 11:45.. Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" DRAFT.. Wszyscy na pewno kojarzymy też okładkę z .. pięć 5.. Słuchali go nie tylko rówieśnicy, ale i starsi chłopcy.. Anaruk wraz z rodzicami i bratem mieszka w mroźnej Grenlandii.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. 1st .Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Gdzie toczy się akcja książki?. Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Cz. Centkiewicz, test.. p_szwarcszczepanik_78262.. Brakuje odpowiedzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test sprawdzający znajomość lekturyTest wiedzy z lektury ,,Anaruk chłopiec z GrenlandiiAnaruk chłopiec z Grenlandii - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" zdobytych na lekcji..

1) Kto napisał książkę pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii"?

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Wypracowanie jest charakterystyką Anaruka, tytułowego bohatera książki Cz. Centkiewicza "Anaruk chłopiec z Grenlandii", będącej lekturą w szkole podstawowej.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Lektura .Anaruk chłopiec z grenlandii na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Chłopcy często przychodzili do polarnika, oglądali jego ekwipunek, żelazne noże, ubrania.. a) Anaruk b) Tugto c) Omialik d) Nukun 3) Gdzie rozgrywa się akcja książki?. Znajdziesz tutaj niezbedne informacje o autorze, charakterystyke postaci oraz szczegolowy plan wydarzen.Test Z Lektury Anaruk Chlopiec Z Grenlandii pliczek.waw.pl/Test-Z-Lektury-Anaruk-Chlopiec-Z-… Anaruk, chłopiec z Grenlandii streszczenie i opracowanie.. 16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.. ze zrozumieniem; Czytanie ze zrozumieniem - Co zjadł Anaruk?. a) na Antarktydzie b) w Grenlandii 2. a) psy, wilki i jelenie b) reny, morsy i .. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" test sprawdzający znajomość lektury AUTOR LEKTURY .. Omialik 2. ze skóry niedźwiedzia 6. a) wyznaczają pojedynek b) awanturują się, kłócą c) układają jeden na drugiego złośliwe piosenki 3) Na jakie zwierzęta polują Eskimosi?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Grenlandia to wyspa: Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" DRAFT.

Anaruk miał dwanaście lat — był jednak tak silny, zręczny i odważny,Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Cz. Centkiewicza.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Cz. Centkiewicza.. Język Polski.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Z czego wykonane były spodnie Anaruka?. Polarnik zaprzyjaźnił się z Anarukiem i ludźmi z jego osady.. wydostac sie z niej i tonie.. Rysujemy nóż wyrzeźbiony przez Tugto - Czyt.. Eskimosi bowiem żyją z tego co upolują.. 16-12 punktow - Dobrze znasz tresc lektury.. Rozwiąż test.. a) Janina Porazińska b) Julian Tuwim c) Czesław Centkiewicz d) Marcin Pałasz 2) Jak ma na imię główny bohater lektury?. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" przez dekady był lekturą, którą prawie każdy z nas pamięta ze szkoły - zwłaszcza scenę jedzenia mydła.. Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Toggle navigation 45minut.plTEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY,,ANARUK, CHŁOPIEC Z GRENLANDII .. Jesteś uważnym czytelnikiem.. "Anaruk chlopiec z Grenlandii" - test sprawdzajacy znajomosc lektury dla klasy III 21-17 punktow - Wspaniale znasz tresc lektury.. Dzieci, widząc to, bardzo się dziwiły, bo ich własne ubrania były uszyte ze skór zwierząt..

Nawet niemowlęta były zawijane w skóry.Anaruk, chłopiec z Grenlandii DRAFT.

Test ze znajomości lektury Anaruk, chłopiec z Grenlandii autorstwa Aliny i Czesława CentkiewiczówAnaruk chłopiec z Grenlandii.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Kim był Nukun?. Autorem książki jest Czesław Centkiewicz.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Sztuka, Kultura, Książki.. Jestem dopiero w przedszkolu a nie w szkole xd.. » Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Anaruk chłopiec z Grenlandii.Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" - Teleturniej.. Przewiń.. Całe dnie uczy się myślistwa i rybołówstwa.. Książka została napisana przez Czesława Centkiewicza.. Ile lat miał Anaruk?. Odpowiedz na pytania.. Test zawiera 17 pytań.Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. a) harpuny, dzidy, strzały .. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" to lektura sugerowana dla klasy 3.. // odp.Anaruk to dwunastoletni, eskimoski chłopiec, żyjący na Grenlandii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt