Jak napisz biografię sławnej osoby

Pobierz

2013-11-29 18:43:46 Mam napisać na angielski biografię sławnej osoby , kogo byście proponowali?. Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z New English Plus 2.Materiały ćwiczeniowe wersja pełna Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z New English Plus 2.Materiały ćwiczeniowe wersja podstawowaCHARLES WOJTYŁA - was born in 18 May 1920.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Podziel tekst na trzy akapity zawierające następujące informacje: 1.Where was the person born?. Wybrałam Magdę Gessler XD nie pytajcie.. Na przykład możesz zauważyć podobieństwa między życiem danej osoby podczas ruchu na rzecz praw obywatelskich a własnymi zainteresowaniami sprawiedliwości społecznej.Lubię Lady Gagę, ponieważ jest utalentowana i oryginalna.. !Jako biograf odegrasz ważną rolę w historii jego życia.. Pomoże ktoś?. Z pełnym oddaniem angażują się w sprawy innych, niosąc realną pomoc w rozwiązywaniu problemów.Gimnazjum » Język angielski.. Po upadku powstania zaczęły się represje wobec patriotów.Ustal,ile jest liczb naturalnych ,które: a)są wielokrotnościami liczby 50 i są mniejsze od 350, b)są wielokrotnościami liczby 400 i są mniejsze od 2000, c)są wielokrotnościami liczby 1070 i są mniejsze od 10000.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać opis osoby po angielsku.. Niestety, nie udało mu się ich zakończyć..

Ale napiszcie jaka to soba.

Mają szerokie horyzonty myślowe i interesują się wieloma zagadnieniami oraz dziedzinami życia.. proszę o przetłumaczenie na polski Znajdź informacje o sławnej osobie z Polski i narysuj oś czasową życia tej osoby.. Wadowice was for Charles city "Free" were small but important town.Napisz w języku angielskim biografię sławnej osoby.. Urodzeni w listopadzie to pasjonaci.. who is he / she?Koncentruj się na faktach związanych z dziedziną, w której osoba się zasłużyła; Staraj się opierać na materiałach źródłowych; Prezentuj fakty z życia osoby i opinie o niej; Zastanów się co chcesz osiągnąć poprzez napisaną przez siebie biografię - wyrazić swoje uznanie i spopularyzować wiedzę o kimś mało znanym, czy też uważasz, że ktoś jest .. Ma być o włosach np.proste,długie,kręcone o wzroście itp.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. podziel tekst na trzy akapity zawierające następujące informacje: 1. where was the person born?. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Urodzeni w kwietniu są odważni, energiczni, a do tego inteligentni i uparci, dowcipni i przebojowi, co pozwala im osiągać wyznaczone cele.. Zapisz moje dane, adres e-mail i .Napisz biografię osoby sławnej ( oczywiście ktora umarła ) po angielsku i napisz w niej dlaczego zrobila na ciebie wrażenie ;) Proszę o szybką odpowiedź :* Szkola edukacja ZALOGUJZygmunt Wróblewski 1845- 1888 Wróblewski pochodził z Grodna..

Napiszcie mi biografię której chcecie sławnej osoby.

Użyj fryzu chronologicznego, który zrobiłeś, aby nadać historii dobrą strukturę.. Zacznij od narodzin i dzieciństwa przedmiotu.Biografie sławnych ludzi - aktorów, sportowców, artystów, urodzonych w miesiącu kwietniu.. Taki ramowy plan pomoże Ci napisać w książce wszystko, co pierwotnie chciałaś (eś) opisać.. Przejdź od narodzin osoby do jej śmierci lub życia później.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.napisz biografię sławnej osoby.. Jest punktualna jak szwajcarski zegarek i uważa się za pępek świata.Wskazówki jak stworzyć opis osoby po angielsku i przydatne zwroty.. Przy każdym wyrazie napisz , jaką jest częścią mowy: *uwaga *dziś *miły *ten *dostatek *lepiej *palenie *najszczęśliwiej *trzeba *każdy *dostarczenie *wesoło * wiele *oni *blisko *chętnie *tylko .. Napisz pierwszą wersję biografii.. Posiada olimpijski spokój.. 2010-01-31 19:13:22 Otrzymałam znak od osoby zmarłej ?. Opis siebie po angielsku, opis przyjaciela lub przyjaciółki po angielsku, opis członków rodziny po angielsku.. Szczególne cechy charakteru, osobowość, zainteresowania, talenty.. Wymagane pola są oznaczone *napisz biografie sŁawnej osoby po angielsku i po polsku w pierwszym akapicie - imiĘ nazwisko miejsce urodzenia w drugim akapicie - przeszŁoŚĆ: dzieciŃstwo, o szkole, o mŁodoŚci w trzecim akapicie - Życie teraŹniejsze: kim jest terazBiografie sławnych ludzi - aktorów, sportowców, artystów, urodzonych w miesiącu listopadzie..

Opis sławnej osoby po angielsku.

Autor: ~Mateusz Dodano: 22.5.2011 (17:40) Witam.Potrzebuję na wtorek biografię sławnej osoby po angielsku (dowolnej osoby) na 108-132 słowa.Musi posiadać wstęp,rozwinięcie i zakończenie.Zależy mi na tym bo od tego zależy moja ocena na koniec,a ja niestety nie mam do tego .Część 2 Napisz biografię .. Tworzy dobrą muzykę, a jej występy są wyjątkowe.. Postępuj zgodnie z chronologiczną strukturą.. He has dark hair and dark brown eyes.mam napisać biografię jakieś sławnej osoby (po angielsku) kogo byście opisali?. Opis wyglądu zewnętrznego.. Maja jest wysoka jak tyczka i chuda jak patyk.. 2011-03-01 17:47:19W opisie sławnej osoby w języku angielskim możemy umieścić: 1.. Jednak potrafią być też nietolerancyjni, wręcz agresywni, co nie zjednuje im przyjaciół.Napisz opis jakiejś sławnej osoby z polski po angielsku.. Jej cera jest biała jak mleko, ale niekiedy czerwona jak rak.. Napisz własne przemyślenia na temat tej postaci.. Na przeszkodzie temu stanęło Powstanie Styczniowe.. Treść zadania.. Jako osiemnastoletni młodzieniec stanął w szeregach armii powstańczej.. Zastanów się nad badaniami i skomentuj, co o nich myślisz.. Potrzebuję tego na jutro i przepraszam że późno o tym piszę..

4.Opis znanej osoby po angielsku - wzór.

Z angielskiego jestem kiepska i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać więc byłabym wdzięczna gdyby ktoś pomógł.. He/She was born in.. Describe the person's school life.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz biografię sławnej osoby, nie z łukipedii :)), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Ogólne informacje na temat opisywanej osoby (kiedy i gdzie się urodziła, jaką szkołę skończyła - ogólnie rozumianą biografię)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt