Test na znajomość lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (1) Połącz w pary.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test z lektury Marcin Kozera kl.doc.. Książka "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza jest.Test z lektury "W pustyni i w puszczy".. silny wiatr burza piaskowa fatamorgana dzień polarny.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Na początku Odszukaj w książce Henryka Sienkiewicza.0.. test dodany 12 lat temu przez peterzonta.. Ich długotrwała znajomość stworzyła między mężczyznami i ich dziećmi silne więzy.. Klasa 5 Polski.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Życzę miłego rozwiązywania.. Test składa się z 18 pytań.. Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego Staś Tarkowski - rycerz bez skazy Notatki z lektury Test ze znajomości lektury.. ähnliche App erstellen.Trwa ładowanie danych.. Był już przed pójściem do powstania skończonym inżynierem, jednakże rok jeszcze poświęcił na studia hydrauliczne, a następnie otrzymał posadę przy kanale i w ciągu kilku lat — gdy poznano jego znajomość rzeczy, energię i pracowitość.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Mamba pochodził z plemienia: Dangalów Samburów.W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz ( audiobook pl )..

Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc.

Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Czy rozpoznasz, z której lektury szkolnej pocho… Wybierz poprawny przebieg akcji - W Pustyni i w… Który chłopak z "Kamienie na szaniec" jest Twoj…Test z lektury szkolnej.. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.. Facebook Twitter Widget.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. W pustyni i w puszczy.. Test Twojej wiedzy!. Główni bohaterowie to: Staś i Nel Kali i Mea Gebhr i Chamis.. pozdrawiam Cześć.Opracujcie prezentację na temat lektury "W pustyni i w puszczy".. Test w pustyni i w puszczy.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Którą część garderoby upuściła Nel na pustyni?4.. Akcja powieści rozgrywa się: w Afryce w Azji w Europie.. ROZDZIAŁ I.. Jak nazywa się niebezpieczne dla ludzi zjawisko na pustyni?. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem.rozwiązane.. Braterstwo krwi zawierali między sobą Murzyni.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.Test: W pustyni i w puszczy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Wybierz prawidłową odpowiedź.Test sprawdzający znajomość lektury ,,W pustyni i w puszczy.. Efektem pracy będzie pięciominutowe wystąpienie, w którym przedstawicie opracowane zagadnienie (wsparte prezentacją W tym celu poszukajcie informacji w internecie i w książkach - odwiedźcie bibliotekę szkolną.Pomysł na lekturę "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury ''W pustyni i w puszczy'' Test.

Podczas spaceru czternastoletni Staś Tarkowski opowiadał swojej ośmioletniej przyjaciółce Nel Rawlison o Fatmie - żonie Smaina, która została aresztowana po tym.Henryk SienkiewiczW pustyni i w puszczy.. "W pustyni i w puszczy" - test 1.. Co Staś chciał zrobić po wykradzeniu strzelby?zabić wielbłądy Zgłoś błąd.klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. W pustyni i w puszczy.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.W Pustyni i w Puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Henryk Sienkiewicz.. Jakie są najważniejsze wydarzenia?Test z Lektury "W Pustyni i w Puszczy" Koło fortuny.. Kogo nazywano "dzieckiem pustyni"?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. W pustyni I w puszczy"- test znajomości lektury.Streszczenia lektur.. W pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test ».. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy..

Henryk Sienkiewicz "W pustyni i w puszczy".

''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań Jaką przeszkodę spotkali na pustyni Sudańczycyburzę piaskową Zgłoś błąd.. 1.Akcja powieści rozgrywa się wTest ze znajomości treści.. Dajcie do tego ODP.. Dlaczego warto przeczytać powieść H.Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy''?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami.. Glówni bohaterowie byli narodowośći: Anglik i Angielka Polskiej Angielskiej Polak I Angielka.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt