Napisz co robisz dla srodowiska po niemiecku

Pobierz

(biorę udział w akcjach na rzecz ochrony środowiska) 5.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 zdań po niemiecku z tłumaczeniem na polski na temat: co robię dla ochrony środowiska i 10 zdań rów…Język niemiecki Gimnazjum Napisz 10 zdań corobisz dla środowiska.. Co robię dla ochrony środowiska?. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. (wyłączam światło, kiedy nikogo nie ma w pokoju)Napisz 10 zdań po niemiecku co robisz dla środowiska przyrodniczego.. Juliawojciechow4 February 2019 | 0 Replies .Napisz opis swojego Dnia po Niemiecku co robisz o której godzinie (gdziny napisz słownie)?. (oszczędzam energię) 3.. -oszczędzam wodę Ich werde Mull-Datei segruguje smieci Ich spare Strom.. :)) Nie z tłumacza!. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Napisz o pogodzie.. Napisz 6 zdan co robiles w ferie po niemiecku poziom dla 1 gimnazjum dam najPrzydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Proszę o sprawdzenie tekstu.Napisz te pytania po niemiecku i odpowiedz na nie po niemiecku - jakie znasz zwierzęta domowe -jakie masz zwierzę domowe -co robisz dla ochrony środowiska -napisz coś o swoim psie ( krotko) -jakie katastrofy znasz Książka fokus 3Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 10 zdań : Co robisz w gospodarstwie rolnym?Sprawdź tłumaczenia 'co robisz' na język niemiecki..

Oprócz: Co robisz dla srodowiska po niemiecku.

4) Zabieranie na zakupy własnej torby, aby nie pakować produktów w plastikowe torebki ze sklepu.Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. Dlaczego ludzie się operują.. 2 Zobacz odpowiedzi xExpert xExpert 1 Ich sammle die Mülle.. (sortuję śmieci) 2.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki - Napisz, co robisz w wolnym czasie.. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. 3) Korzystanie z ekologicznych środków transportu (np. rower) 4) Zabieranie na zakupy własnej torby, aby nie pakować .1) Gaszenie światła po wyjściu z pokoju, wyłączanie telewizora, radia i komputera, gdy już nikt z nich nie korzysta..

Co zazwyczaj robisz.

2) Dbanie o czystość środowiska, niewyrzucanie śmieci na ulicę, a także segregowanie odpadów.. Prosye o syzbk odpowiedyStart studying [Niemiecki] Co robisz dla swojego wyglądu?. - oszczedzam energie elektrycznąTryb rozkazujący w Niemieckim 2022-02-09 08:31:36 Napisz list do kolegi po angielsku ze często gotujesz 2022-02-07 17:38:05 Zadanie z angielskiego, pomożesz?. Co będziesz robić jutro.. (nie zużywam zbyt wiele wody) 4. napisz po niemiecku i polsku 5 zdań co robisz w jaki dzień tygodnia to tak jakby plan tygodnia zdania typu odrabiam lekcje jem śniadanie prosze o szybka odpowiedz .Co robie dla srodowiska po niemiecku sala strone; Co robie dla srodowiska po niemiecku sala strone; Witam prosze o mała pomoc dla przykladu co robiłem w niedziele po Niemiecku zuerst dann danach z góry dziekuje za jaka kolwiek odpowiedz.. 2022-01-31 15:14:14Darmowy słownik tematyczny online - ochrona środowiska - Umweltschutz.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: świtezianka a laura i filonPlik co robisz dla środowiska napisz po niemiecku.pdf na koncie użytkownika sturlae • Data dodania: 13 lis 2018Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Reklama Odpowiedź 5.0 /5 3 szinesso Ich spare Wasser..

Napisz podsztówke o swoich wakaciach po niemiecku plisssssss!

(Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego .1) Gaszenie światła po wyjściu z pokoju, wyłączanie telewizora, radia i komputera, gdy już nikt z nich nie korzysta.. Co robiłaś wczoraj.. Question from @Juliawojciechow4 - Szkoła podstawowa - Język francuski.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Co robisz dla srodowiska po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt