Napisz opis pokoju po angielsku

Pobierz

Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.. Wszystkie najważniejsze słówka niezbędne do stworzenia przykładowego opisu pokoju po angielsku, wraz z tłumaczeniem na język polski i nagraniami lektora z poprawną wymową.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Opis miasta po angielsku .. 0 Sponsor (Gość) Czw Lis 27, 2008, 16:00.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Uwielbiam go.. W języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Zacznijmy od samego początku.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Jest zawsze wypełniony dźwiękiem mojej ulubionej muzyki.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Okna w pokoju sa duze.. The room is quite small but very cosy.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

opis pokoju po angielsku .

Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Ja mogę go najpierw napisać po polsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: .. napisz opowiadanie o ikarze skrzydlatym chłopcu opis zawodu policjanta po angielsku jakie relacje zachodza miedzy czlowiekiem a przyroda chlopi sąsiedzi polski sprawdzian puls ziemimam ogromna prosbe musze miec na jutro opis pokoju hotelowego niestety mam opisac konkretny obrazek POMOZCIE !. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.. W rogu pokoju jest segment z biurkiem i szafą oraz z komputerem.. oczywiście po angielsku potrzebne do 21.30 daje 50 punktówKtoś napisze opis pokoju po angielsku?. Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. KOALA I CZŁOWIEK.Opis obrazka po angielsku krok po kroku.. Sprawdź sam w Fiszkotece!Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Niebieska szafa i 2 półki na książki są po lewej stronie pokoju.. Pamiętajmy, by się nim nie stresować - jest to zadanie o tyle przyjemne, iż wszystko, o czym powinniśmy powiedzieć, widnieje tuż przed naszymi oczami.. W hotelu Majestik znajduje sie przepiekny pokoj dwuosobowy.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Nad lozkiem wisi obraz.Napisz opis jakiejś sławnej osoby z polski po angielsku 2011-05-12 20:44:28 Napisz opis Cristiano Ronaldo po angielsku ..

My room ...Opis pokoju po angielsku.

charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura .Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. 2012-11-26 19:24:25 Napisze mi ktoś opis zguby po Angielsku ?. 2012-10-03 15:53:16 Napisz opis tygrysa po angielsku 2013-01-10 20:29:3 ; Po walce zwycięski samiec odczuwa często potrzebę znaczenia terytorium podkreślając swoją przewagę.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. Nie musimy zatem rozwiązywać żadnych zadań, ani głowić się, co też .. Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. Po prawej stronie znajduja sie dzwi a w rogu szfa.. Na srodku stoja dwa lozka polaczone ze soba.. w zamian pomogę w wypracowaniu z polskiego.. Kocham mój pokój.. oraz rozmowie z obcokrajowcami.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami..

Opis sypialni po angielsku.

Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. 2010-12-05 19:12:39 Napisze mi ktos opis pokoju po niemiecku 2015-03-12 18:17:56Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opis pokoju po angielsku z wyrazami obok, za, na,w,itd.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Jest w nim wiele pięknych rzeczy, które sprawiają, że pokój jest jeszcze fajniejszy.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Mam problem chodzę do 5 klasy czy mógłby mi ktoś napisać opis pokoju.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. daginka; 8.11.2009 Napisz najpierw po polsku a ja odpiszę Ci po angielsku ;) Bo ja nie wiem jaki jest twój wymarzony pokój ;) Matek1410; 9.11.2009 daginka to napisz mi to na angielski Chcialbym miec wielki pokuj z pieknym regalem .obok regalu by stalo biurko a na biorku komputer .naprzeciwko biorka stalo by ogromne .opis pokoju po angielsku i tłumaczenie po polsku ..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Na łóżku znajdują się również 3 poduszki.. Opis obrazka nie jest niczym trudnym.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Po lewej znajduje się szafa z dużym lustrem.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku .. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski .Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po .Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt