Uzupełnij schemat informacjami na temat święta związanego z tezeuszem

Pobierz

Odpowiedz.. W swoim życiu staram się żyć według maksymy "plus ratio quam vis", czyli "więcej znaczy wiedza niż siła".Informacje o książce Zeszyt ćwiczeń .. 133145.. 4 3 Download (0) 3 Download (0)Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Uzupełnij tabelę informacjami na temat wybranej książki omawianej na lekcjach języka polskiego: -autor i tytuł utworu:b) Przyporządkuj informacje z ramek do właściwych biegów rzeki.. postępowanie z odpadami RECYKLING .Uzupełnij tabelę informacjami na temat wybranej książki omawianej na lekcjach języka polskiego: -autor i tytuł utworu: -gatunek literacki: -główny bohater/główni bohaterowie: -miejsce zdarzeń: -czas zdarzeń: -przebieg akcji utworu (ujęty w kilku punktach planu ramowego): Z góry dzięki za pomoc :)7.. Historyk z zamiłowania oraz z zawodu.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Uzupełnij tabelę informacjami na temat św. Franciszka.. Zawód-rybak umiała czytać lubił baseball.. Wypłynięcie przed świtem.Wyszykuj informacje na temat greckich bogów - dziedzin, którymi się zajmowali oraz łączących ich relacji.. Zagadnienie z NPP.. Wymagania szczegółowe na poszczególne oceny.. Prezentuje wysoTemat lekcji (propozycje).. Uzupełnij tabelę informacjami na temat greckich bóstw.. Zapoznaj się z tekstami na str. 206-207.. Uzupełnij tabelę informacjami na temat greckich bóstw..

Uzupełniony schemat: Odpowiedź na zadanie z Wiedza o społeczeństwie.

Według mitu Tezeusz wypłynął pod czarnymi żaglami, ale jego ojciec, Ajgeus, kazał mu zmienić żagiel na biały jeśli powróci zwycięsko.. Pasjonuje mnie także sztuka oraz narciarstwo.. Jego praca cechuje się samodzielnością i kreatywnością.. Od kilku lat wiążę swoje życie zawodowe z historią.. Plan wynikowy.. Koryto staje się kręte i tworzy zakola.. Nowe pytania.. Według Plutarcha święto upamiętniało powrót Tezeusza z Krety po zabiciu Minotaura.. Nauczyciel.. Uzupełnij schemat informacjami na temat miejsc, w których rozgrywają sięwydarzenia przedstawione w komiksie.MiejsceUzupełnij tabelę informacjami na temat wybranej książki omawianej na lekcjach języka polskiego: -autor i tytuł utworu: -gatunek literacki: -główny bohater/główni bohaterowie: -miejsce zdarzeń: -czas zdarzeń: -przebieg akcji utworuobywateli ateńskich Antesterie, w miesiącu anthesterion, miesiącu kwiatów Oschoforia święto obchodzone w miesiącu pyanepsion, mające podwójny charakter: źródlaną, zdaje się potwierdzać tę wersję.. na ocenę dopuszczająTemat: Rolnictwo Danii i Węgier.. Lektura i inne teksty kultury.. Pytania .. Nieco odmienny charakter miały Oschoforia obchodzone na cześć Dionizosa w miesiącu Pyanepsion październik - listopad3.. 1 0 Download (0) 0 Download (0)Pomocy na dzisiaj :D 1.Wypowiesz się na temat zmian jakie zaszły w bohaterach utworu..

Na podstawie tekstu z podręcznika uzupełnij tabelę .

Z entuzjazmem czytam publikacje poświęcone starożytności oraz średniowieczu.. Odpowiedź Guest.. Nauczyciel.. Zamaluj ramki na kolory wybrane przez ciebie w poprzedniej części zadania.. Polski, opublikowano 11.06.2018.Przerysuj do zeszytu tabelę i uzupełnij ją informacjami na temat tego co zachęca A co zniechęca ludzi do podróżowania.. Question from @Wiktorii20000005 - Szkoła podstawowa - Polskiotrzymuje uczeń, którego osiągnięcia w znacznym stopniu wykraczają poza wymagania dopełniające.. Posejdon -władca mórz-trójząb afrodyta-bogini piękna hermes-posłaniec bogów-kapelusz ze skrzydłami atena-bogini mądrości hades bóg podziemi.. Nauka o języku.. Wracając z Krety Tezeusz zostawił Ariadnę na wyspie Naksos.. Wyjaśnij, dlaczego: • larwy ważek mają na końcu ciała specjalne wyrostki.Uzupełnij tabelę informacjami na temat bogów greckich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt