Test z lektury szatan z siódmej klasy klasa 6

Pobierz

Rozwiąż test!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Dodaj do ulubionych.. Szatan z siódmej klasy - postacie Znajdź słowo.. Jeżeli można - odpowiadajcie jednym wyrazem.. Wybierz .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .. "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.. Udostępnij.. 1st - 6th grade .. Z zalewanej piwnicy .Kartkówka z " Szatana z siódmej klasy".. a) 14 b) 17 c) 16 5) Jaki zawód uprawiał .Klasa 6 Polski.. Klasa 6 Polski.. Czekam na nie do godz.20.00.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Odpowiedzi proszę przesłać na mój adres.. Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Gra- Szatan z siódmej klasy Labirynt.Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. All Clear kl. 7 U6 Extreme adjectives - uzupełnij lukę przymiotnikiem ekstremalnym - synonimem przymiotnika z nawiasu..

Kopia Szatan z siódmej klasy Test.

75% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Udostępnij.. Numerujcie odpowiedzi.. Lektura "Szatan z siódmej klasy"-specjalnie dla klasy VIA Koło fortuny.. Frazeologia, przykłady, "Szatan z siódmej klasy" Połącz w pary.. Peliji 6 lat temu.. Dwie brody i człowiek-widmo V. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. Szkoła; 5 sierpnia 2021 02:13; Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.. Udostępnij.. Życzę .Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. wg Elizata.. a) Matematyki b) Geografi c) Histori 4) Ile lat miał Adam ?. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie Harrego Pottera!. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Diabeł wyskakuje z pudełka II.. Pytania przygotował dla Was uczestnik konkursu "Kto pyta, nie błądzi!. Malarz - co ukradł, mówi, że znalazł VIII.. Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań..

Kto napisał ,,Szatan z siódmej klasy'' ?

Śmierć urzędnika.Lektury szkoły podstawowej - klasy IV-VI.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. A przede wszystkim udało się pisarzowi stworzyć świat, w którym jasno zostało określone dobro i zło .Test składa się z 12 pytań.. "Szatan z siódmej klasy" plan ramowy Połącz w pary.. 4.Szatan z Siódmej Klasy Spis treści I.. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia .. a) Kornel Makuszyński b) Henryk Walezy c) Rafał Kosik 3) Czego uczył pan Gąsowski ?. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. Po rozbitej głowie chodzi Francuz VI.. "Szatan z siódmej klasy" - ramowy plan wydarzeń Połącz w pary.. Oto pytania z lektury.. 80% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.. Kornel Makuszyński.. 2013-01-02 19:20:09Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Mężczyzna odpowiedział, że chłopak będzie zamknięty dopóty, dopóki nie odczyta szyfru.Znajdziesz SZCZEGÓŁÓWE streszczenie lektury "Szatan z Siódmej Klasy" .83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 81% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury..

Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).

5 lat temu.. Klasa 6 Polski.. answer choicesZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Tu znajduje się lista lektur dla uczniów podstawówki.. Test składa się z 12 pytań.. Jan Brzechwa.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. 95 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Szatan z siódmej klasy Koło fortuny.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora.. Na pewno wszystkie są w szkolnej bibliotece, choć z tymi podkreślonymi może nie być łatwo.Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.. 1) Jak nazywał się główny bohater?. Szatan z 7 klasy Ustawianie w kolejności.. Profesor Gąsowski poprosił Adasia o wyjaśnienie zagadki znikających drzwi ponieważ: a) rozszyfrował, kto będzie pytany, b) był najpilniejszym uczniem w klasie, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author:Szatan z siódmej klasy - Test.. Kto rozbił Wandzi głowę?. "Szatan z siódmej klasy" - Konkurs o tytuł mistrza lektury Test.. Nie zapomnijcie się podpisać i napiszcie - kl.6b.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!test znajomości lektury Szatan z siódmej klasy Test.. Dodaj do ulubionych.. 2012-06-02 21:08:01; Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury,, Szatan siódmej klasy" ?.

"Szatan z siódmej klasy" ... 6.

Skomentuj.. Mimo iż jest to 81 lat temu, nadal cieszy się powodzeniem.. 120 Obserwuj autora.. Krzyżówka.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. Oceny będą w poniedziałek - proszę szukać w Dzienniku na Vulcanie.. Klasa 6 Polski.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Test z lektury szatan z siódmej klasy szczegółowe.. wg Radziszewska1.. Została napisana w 1937 roku.. Klasa 6 Polski.. Umarli piszą .wg Aleksandra860.. W mrokach tli się światełko VII.. 76% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, klasa 6 Lektury uzupełniające.. Jak miał na imię główny bohater ?Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Pod kierunkiem nauczyciela należy wybrane z nich przeczytać przez trzy lata.. Frazeologia, przysłowia i cytaty w Szatanie z siódmej klasy Połącz w pary.Rozpocznij test.. - Wróżba A.. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego to powieść utrzymana w konwencji powieści kryminalnej.. Odbiorcy doceniają humor pisarza, pełną napięcia akcję z nieoczekiwanymi zwrotami.. 11 Obserwuj autora.. 6 lat temu.. Piękne są oczy fiołkowe, ale kto ukradł drzwi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt