Siłaczka sprawdzian ze znajomości lektury

Pobierz

Miejsce akcji utworu eromskiego nie zmienia si .. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 36576 razy.. Test zawiera 17 pytań.Robię uczniom zapowiadane kartkówki ze znajomości lektur.. Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury szkolnej "Siłaczka" S. Żeromskiego.. ), w której można sprawdzić, które słowo albo .Witaj na stronie Quizz.pl.. Otwórz PDF w nowym oknie.. Kradzież kielicha i atak smoka na Esgaroth.. opis wydarzenia lektóra [Hobbit] 2021-01-21 19:43:14 Polski zamiana na aspekt niedokonany 2021-01-21 17:02:55; Aspekt niedokonany 2 2021-01-21 17:02:20; Aspekt przeciwny (niedokonany) 2021-01-21 16:54:47 Czy jest jakaś specjalna książka (jaka?. test > Siłaczka.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Doktor przyjechał do wsi pełen zapału do pracy, gotów walczyć z oszukiwaniem chorych, chciał nieść pomoc wśród najniższych warstw.Test z lektury.. W nienajlepszym humorze powrócił do domu doktor Paweł Obarecki z winta, za którego pośrednictwem składał uroczyście życzenia księdzu plebanowi wraz z aptekarzem, poczciarzem i sędzią w ciągu ośmiu godzin z rzędu.. PDF Materiały do wydruku.Plik silaczka sprawdzian z lektury.zip na koncie użytkownika markusek7 • Data dodania: 21 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.grosza kupił apteczkę podręczną i zabierał ją ze sobą jadąc do chorych na wieś..

"Siłaczka" - sprawdzian ze znajomo ci lektury (prawda/fałsz) rz. I 1.

Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Nadają sens naszemu życiu.. Rzecz prosta, że natychmiast po rozejściu się wieści o apteczkachZestaw testów sprawdzających znajomość lektur w klasie I szkoły podstawowej.. Rozpoznaje w niej swoją dawną znajomą ze studiów, więcej - swoją wielką miłość młodzieńczą.. Jak bowiem można zapamiętać informacje z kilkuset stron?. SamotnikPowróciwszy drzwi gabinetu zamknął tak szczelnie, aby się do niego nikt, nie wyłączając dwudziestoczteroletniej gospodyni .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Sprawdź swoją wiedzę.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Mówi o tym, że ideały są dla każdego człowieka ważne.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Lista pytań z lektury Siłaczka.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Stefan Żeromski, "Siłaczka" - test z lektury.. Sam przygotowywał na miejscu lekarstwa, udzielał ich za bezcen, jeżeli nie za darmo, uczył higieny, badał, pracował z fanatyzmem, z uporem, bez snu i odpoczynku.. Panna Stanisława Bozowska jest chora na tyfus.Pomocy !. Opowiada historię lekarza, Pawła Obareckiego, który pracuje w małej wsi, Obrzydłówku..

Siłaczka - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Siłaczki.

Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Przerwij test.. Aby więc sprawdzić, czy to naprawdę takie trudne, postanowiłem przetestować samego siebie.. Edytuj elementy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie mieliście na teście pytania z lektury ,,Siłaczka"21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Język polski 2021-01-21 20:56:02; 1.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Autor opisał dwa podstawowe wątki: Obareckiego i Bozowskiej, ich historie są ze sobą związane.. braku paliwa w maszynie.. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali, ale nie zapamiętali.. Powodzenia!. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Polub.. Klasa 3 Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Gdy bohater opowiadania zrezygnował ze swoich ideałów, zamknął apteczkę i przestał używać znajdujących .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Znajomość lektury "Sposób na Elfa"..

Jednym wychodzi ten sprawdzian na zdrowie, a innym nie.

Warto więc o nie walczyć i je realizować, bo życie bez ideałów jest pozbawione sensu, co wyraźnie widać na przykładzie .Lektury Siłaczka / Siłaczka.. 1.GATUNEK: Siłaczkę można zakwalifikować do opowiadań tendencyjnych.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Siłaczka - sposób na zapamiętanie treści.. Siłaczka - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Siłaczka.Test znajomości lektury pt. Siłaczka Stefana Żeromskiego Zawiera 15 pytań.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Siłaczka .. Siłaczka - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Siłaczki.. Pomimo tego niesie ze sobą ważne przesłanie, ma więc wartości moralne.. Więcej.. Dla mnie są informacją na temat ich wiadomości zdobytych w procesie nauczania oraz .Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia Ratkiewicz "Spotkanie nad morzem" - sprawdzian wiadomości z lektury Beata .Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z języka polskiego..

Test wiedzy online z lektury szkolnej Dywizjon 303.

"Siłaczka" to opowieść o człowieku, który pełen zapału i energii wyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka, by pomagać biednym i .Język polski, Sprawdziany i testy "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury.. Rozwiąż test!Siłaczka to jedna z najpopularniejszych nowel autorstwa Stefana Żeromskiego.. Osadź.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Rzecz o tym, jak jedna odważna kobieta rzuciła wyzwanie okolicznościom.. Planeta Małego Księcia była:Stefan Żeromski Siłaczka 1.. Test składa się z 17 pytań.Sprawozdanie z lektury "Siłaczka" poleca 84 % .. Pytanie 1 /15.. Rozwiąż test!. Motyw .. Test składa się z 12 pytań.. Do testu wybrałem "Oddział chorych na raka" A .. Tendencyjność opowiadania polega na tym, że pisarz w oparciu o pozytywistyczne ideały przedstawił losy tych ludzi, którzy zamierzali wprowadzić je w życie.. "Siłaczka" to powie .. Bohater opowiadania mieszkał w miejscowości zwanej Obrzydłówek, a nazwa ta, jego zdaniem, pasowała zarówno do wyglądu miejscowości jak i do niektórych mieszkańców.. Obarecki nie utrzymywał adnych kontaktów z mieszka cami Obrzydłówka.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 17667.. Bohaterowie nie widz si przez kilka lat.. test > Siłaczka.. Sprawdź!. Przekonaj się czy Twoja wiedza jest wystarczająca do zbliżającego się sprawdzianu ze znajomości lektury "Lassie, wróć!". Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lektury Siłaczka / Siłaczka.. U góry znajdziesz quiz Siłaczka - Stefan Żeromski.Siłaczka - Stefan Żeromski - przetestuj swoją wiedzę.. Uwaga!. Testy te mobilizują moich uczniów do uważnej pracy w czasie lekcji oraz do czytania lektury ze zrozumieniem.. 6.Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum).. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt