Zemsta test pytania i odpowiedzi

Pobierz

Zawiera 32 pytań.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rodzaj literacki "Zemsty".. Zawiera 9 pytań.. Wyślij zgłoszenie splecze.. c) Klary 4.a) Papki b)Wacław c)Klara 5.Rejent 6.Ślub Wacława i Klary.. Wykrywa obecność .Wydarzenia przedstawione w Zemście rozgrywają się w ciągu jednego dnia.. Skąd pomysł, czyli geneza Zemsty.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Wyślij zgłoszenie.. Test składa się z 12 pytań.. Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. B. podziwia jego odwagę.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać17..

''zemsta'' pytania odpowiedz?

C. uważa go za mądrzejszego od siebie.. Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Gatunek literacki "Zemsty".. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .Plik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Zemstą" Aleksandra Fredry wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny.. Zadanie 1.. Cześnik postanowił starać się o rękę Podstoliny, gdyż podziwiał jej: a) niezwykłą urodę b) doświadczenie życiowe c) posiadany majątek d) zalety charakteru 3.. Quiz w Poczekalni.. Dorota 5 lat temu.. Excellent Koronawirus Szybki Test jest testem kasetkowym, certyfikowanym w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze .Test z lektury "Zemsta".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Udostępnij.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. TEST z dramatu ,,Zemsta" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Tak samo liczba odpowiedzi.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Grupa II: 1.Czaśnik oburzony na poczynania Rejenta, wysyła Papkina ze służbą, by przepędził .EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, JĘZYK POLSKI - PYTANIA, ODPOWIEDZI: ZEMSTA Fredry, bajka KRASICKIEGO, tekst Miodka, ROZPRAWKA o literaturze - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PYTANIA 2012-04-24 19:50 AgPytania i odpowiedzi FAQ Zanim zadasz pytanie przez formularz kontaktowy sprawdź naszą bazę najczęściej zadawanych pytań a być może otrzymasz odpowiedź już teraz.. Wybór, Warszawa 1978.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. PiszTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Cześnik i Rejent mieli swoje rzeczywiste pierwowzory.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum..

Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.

Cześnik 2.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. .Sprawdzian wiadomości z lektury pt. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta pytania do lektury.. Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. Miejscem jest zamek szlachecki.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Gatunek: komedia.. Komentarze .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Test: Śmigalski to: a) marszałek b) sędzia c) wojewoda d) dworzanin Rozwiązanie - Walka między Cześnikiem a Rejentem ma się odbyć w okolicy "trzech kopców w .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań..

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Cześnika 3.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Skomentuj.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test "Zemsta" TravelTom12345 3 lata temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Odpowiedzi: Grupa I 1.Cześnik Raptusiewicz, Rejent Milczek 2.Odniesieniem ciężkich ran przez murarzy podczas starcia przy murze granicznym, 3.a) Podstoliny, b)Klary.. Dokończ poniższe zdanie, wybierając odpowiedź spośród podanych.. Quiz w Poczekalni.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta.. Z tekstu wynika, że Cześnik chce wysłać Papkina do swej wybranki, ponieważ A. nie ma czasu na szukanie żony.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Cześnik wyznaczył Papkinowi rolę: a) obrońcy swoich interesów b) swata i posłańca c) zalotnika Klary .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Nie używaj korektora, ołówka.. Możecie też zadawać nowe używając formularza kontaktowego - zakładka KontaktPytania i odpowiedzi do lektury Balladyna (74) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Balladyna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Akcja "Zemsty" rozgrywa się: a) na wsi b) w mieście c) w stolicy d) we Lwowie 2.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. Żona Fredry, Zofia Skarbkowa, była dziedziczką połowy zamku w Odrzykoniu pod Krosnem (ruiny tego zamku można oglądać do dziś).Tutaj znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące komedii Zemsta.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Papkin 7.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt