Opis mojego ulubionego przedmiotu

Pobierz

III Zakończenie: - dlaczego wybrałem ten przedmiot?. 1.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: kto napisze opis ulubionego przedmiotu po niemiecku ?. każdy +5 pkt.. zakończenie dlaczego wybrałam ten przedmot ?Język polski moim ulubionym przedmiotem.. - jaki ma kształt?. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Moim ulubionym obrazem jest ,,Mona Lisa''.. bardzo prosze o szybką odpowiedź poniżej.. II Rozwiniecie: - jak wygląda?. - jakie ma ozdoby?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opis mieszkania po angielsku!. - jakiej jest wielkości?. Język polski.. Moim ulubionym przedmiotem w szkole było wychowanie fizyczne ponieważ zawsze lubiłem sport.. Uwielbiam lekcje tego przedmoitu, bo one sprawiają mi radość.Witam mam pytanie.Czy opis mojego ulubionego przedmiotu może wyglądać tak?. A kiedy na trawie liście zobaczę, to je od razu zbiorę.. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 7.5.2010 (08:49) Opis wynalazcy Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kalina19930622 12.5.2010 (18:15) Wymyślony opis pokoju w stu słowach Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie - jak oceniam jego wygląd i przydatność?. - do czego służy?. Język polski jest bardzo ważny w kształceniu społeczeństwa.Opis ulubionego przedmiotu - napisał w Wysypisko: Nie umiem niestety angielskiego (może troszeczke)I musze na poniedziałek napisać wypracowanko na 1 strone Opis ulubionego przemiotu Zrobi mi to ktos ?Zredaguj opis Twojego ulubionego miejsca..

Opis przedmiotu.

4.Ocena postaci.. Ćwiczenie 1 - opis.. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski.. - z czego jest wykonany?. Koło bajorka puszczam latawca, lecz mimo wszystko ja nie wybrańca.Napisz w Języku Angielskim , Opis swojego Ulubionego , bądz wygranego przez Siebie Przedmiotu .. Zawsze otwarta dla swoich uczniów, wrażliwa, empatyczna i wyrozumiała.. Po pierwsze, lekcje prowadzone są w ciekawy i interesujący sposób.Opis - nietypowy.. Bardzo go lubię i chętnie biorę udział w lekcji.. Przez czterdzieści pięć minut dowiaduję się bardzo dużo.. do czego służy?. Plan opisu: 1.Przedstawienie postaci.. Język polski jest bardzo ważny w kształceniu społeczeństwa.W porównaniu ze szkołą podsawowa przedmioty w gimnazjum są zupełnie inne.Doszła fizyka, geografia, chemia jednakże moim ulubionym przedmiotem został język polski.Moim ulubionym przedmiotem jest jezyk polski.. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest wychowanie fizyczne (wf).. (opis z sensem) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćArek Kl.6.. ( przedmiot dowolny - ale pamietajcie jesteem w 6 kl ) daaammm najjj !Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opis swojego ulubionego przedmiotu po angielsku.proszę?Autor.. - jaką ma powierzchnię?. Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu, postaraj się aby opis był szczególny, aby z tego opisu odczytać można było sprytnie sentyment do tej rzeczy.Napisz opis jakiegoś przedmiotu?.

1Opis postaci, przedmiotu, zjawiska.

Przez czterdzieści pięć minut dowiaduję się bardzo dużo.. Obraz ten jest bardzo znany na świecie i ceniony wśród krytyków malarstwa.Który opis najbardziej pasuje do twojego ulubionego nauczyciela?. Najbardziej lubiłem grać w piłkę nożną i byłem w tym dobry.Napisz opis mojego ulubionego zespołu ' One Direction ' .. wybierz 1 : a.opis miejsca b.przedmiotu c.przyrody d.postaci(np. mama , ciocia) (min.5 zdań) będzie naj + 2 dyplomy!. Zadanie jest zamknięte.. (fragment "Panny Nikt" Tomka Tryzny) Opisz życiorys,twórczość noblisty; Opisz, jak wyglądała dziś Twoja droga ze szkoły.. - czym się wyróżnia?. Proszę o odpowiedź.. Bardzo podoba mi się ten obraz, ponieważ narysowana kobieta jest przedstawiona tak jakby była prawdziwa, a nie namalowana.. Zastosuj środki stylistyczne, na przykład porównania, przenośnie .. - jakiego jest koloru?. szkola-podstawowa-klasa-4.. Użyj przymiotników, które sprecyzują opis.. 2.Wygląd ogólny 3.Wygląd szczegółowy.. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem sprawną fizycznie osobą i potrafię bardzo dobrze grać w różne gry sportowe, a także jestem świetna, jeżeli chodzi o gimnastykę i akrobatykę.. Napisz : - ilu jest członków zespołu ( 5 ) - kto jest twoim ulubionym wokalistą ( Harry ) - twój ulubiony utwór ( Wat's make you beatiful ' ) - jak się nazywa ich ostatnia płyta , - kiedy grają następny koncert ( to możecie zmyślić ) Proszę o szybką odpowiedź .Park - Moje ulubione miejsce W parku zawsze miło spędzam czas..

"angielski do sprawdzenia opis ulubionego przedmiotu lekcjii wf".

Jest typem osoby, którą kochają wszyscy uczniowie.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.Również ma swoje ulubione powiedzonko: "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba".. Gypsy_Ginger • 12 miesięcy temu • #nauczyciel #szkola Gypsy_GingerNapisz opis swojego ulubionego nauczyciela Czego uczy Jak wyglada jego lekcja.Przydatność 65% Opis ulubionego święta (Christmas) My favourite time is Christmas because I meet up with my family on the Christmas Eve and I like decorate the Christmas tree.. Opisz przedmiot, który ma dla ciebie lub dla twojej .Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. stwurz reklamę swojego ulubionego przedmiotu kturego uzywasz na co dzień wykonaj rysunek i napisz tekst pamiętajac o odpowiednim slownictwie.. rozwinięcie jak wygląda?. Użyj jak najwięcej czasowników ruchu.. Mam na Jutro d… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Moim ulubionym przedmiotem jest język polski.. Wysłana - 23 grudzień 2009 15:23 | zgłoś naruszenie regulaminu.. krysiewicz775 2010-11-06 18:04:13 UTC #1. opiszę ulubiony przedmiot wstęp-co opisuję?. Na wstępie przyznam , że miałem kłopot z wybraniem jakiegoś oryginalnego przedmiotu , myślałem żeby wybrać Atlas Współczesnego Świata , ale zdecydowałem się na komputer .. Wspiera każdego, jak tylko może, poświęca mu swój wolny czas, motywuje i pomaga..

Ćwiczenie 2 - opis.Opisz swojego ulubionego bohatera książkowego lub filmowego.

proszę-bardzo-o-pomoc.. Na mój zestaw komputerowy składa się z monitor , klawiatura , myszka , głośniki , drukarka ze skanerem oraz sam komputer.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Potrzebuje opisu mojego ulubionego przedmiotu skzolnego po niemiecku.OPIS PRZEDMIOTU I Wstęp: - co opisuję?. Moim ulubionym przedmiotem jest moje łóżko,ponieważ potrafie przespać w nim całą noc i połowę dnia.Moje łóżko jest czerwone i składa się w sofe więc moge na niej czytać.W moim łóżku śpi mi się wygodnie,ponieważ jest na 2 osoby więc mam dużo miejsca:D.Gdyby nie łóżko .Opis ulubionego przedmiotu.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz swojego ulubionego nauczyciela oraz ulubiony przedmiot 10 zdań !. Jak napisać dobry opis?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt