Entolin charakterystyka produktu leczniczego

Pobierz

- pomagają w zmniejszeniu ucisku w klatce piersiowej, świszczącego oddechu i kaszlu związanego z astmą.Salbutamol WZF.. Katalog produktów.. Kasper, K. Sładek, G. Bochenek, M. Duplaga, A. Szczeklik.. Stosowany jest w leczeniu m.in. skurczu oskrzeli lub odwracalnej obturacji dróg oddechowych.Budesonide Easyhaler - Charakterystyka Produktu Leczniczego Ventolin - Charakterystyka Produktu Leczniczego Foradil - Charakterystyka Produktu LeczniczegoCharakterystyka Produktu leczniczego Ventolin.. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Ventolin, 1 mg/ml (0, 10/0), roztwór do nebulizacji Ventolin, 2 mg/ml (0,2%), roztwór do nebulizacji SKLAD JAKOŠCIOWY 1 ILOŠCIOWY 1 ml roztworu do nebulizacji zawiera odpowiednio 1 mg lub 2 mg Salbutamolum (salbutamolu) w postaci salbutamolu siarczanu.Charakterystyka produktu leczniczego dla Ventolin.. Substancje pomocnicze o znanym działaniu:preparat, proszek do inhalacji zaleca się w leczeniu objawów astmy, w leczeniu skurczu oskrzeli lub odwracalnej obturacji dróg oddechowych u dorosłych, młodzieży i dzieci 4-11 lat.. Ventolin, aerozol inhalacyjny zaleca się w leczeniu skurczu oskrzeli lub w przypadku odwracalnej obturacji dróg oddechowych.Produkt leczniczy Ventolin, roztwór do nebulizacji jest przeznaczony wyłącznie do stosowania wziewnego przez usta, pod nadzorem lekarza, przy użyciu odpowiedniego nebulizatora..

Charakterystyka produktu leczniczego.

Leki rozszerzające oskrzela: - pomagają w utrzymaniu drożności dróg oddechowych, ułatwiając oddychanie.. Należy on do grupy szybko działających leków rozszerzających oskrzela.. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO SALBUTAMOL WZF, 0,5 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań 2.. Jedna dawka zawiera 200 mikrogramów Salbutamolum (salbutamolu) w postaci salbutamolu siarczanu.. produkt może być przyjmowany zapobiegawczo przed wysiłkiem u pacjentów z astmą wysiłkową, a także przed przewidywanym kontaktem z alergenami powodującymi zwykle napad …Substancjami aktywnymi zawartymi w tym wyrobie medycznym są: etynyloestradiol oraz drospirenon.. Roztworu nie należy podawać dożylnie ani doustnie.. 100 µg/dawkę inh.. Sprawdź też, w której aptece kupisz i w jakiej cenie.ENTONOX ENTONOX Sprawdź też, w której aptece kupisz i w jakiej cenie.Ventolin - 1 mg/ml, 2 mg/ml, 100 mcg/dawkę.. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Roztwór do wstrzykiwańCHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1.. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY Corhydron 25:Charakterystyka produktu leczniczego dla Ventolin.. Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1..

Ventolin - 2 mg/ml - roztwór do nebulizacji.

100% (zł) Wskazania refundacyjne Opis leku.. 2 SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY.. Produkt leczniczy Ventolin, roztwór do nebulizacji jest przeznaczony wyłącznie do stosowania wziewnego przez usta, pod nadzorem lekarza, przy użyciu odpowiedniego nebulizatora.. Ulotka dla pacjenta.Ventolin Charakterystyka Produktu Leczniczego This is header 02 Generic Ventolin Charakterystyka Produktu LeczniczegoCHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1.. 200 dawek.. aerozol inhalacyjny, zawiesina.. Lek należy do klasyfikacji ATC: R - Układ oddechowy.. do nebulizacji wskazany jest do stosowania u dorosłych, młodzieży oraz u dzieci 4-11 lat.. 75+:Ventolin5 (100%) 2 głosProdukt leczniczy Ventolin, płyn do inhalacji z nebulizatora jest przeznaczony wyłącznie do stosowania wziewnego.. Po przecięciu blistra foliowego nożyczkami, należy wyjąć połączone ampułki i oddzielić .. u niemowląt i dzieci poniżej 4 lat.. Powoduje rozkurczenie mięśni oskrzeli i dróg oddechowych.. Dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku): 2,5 mg do 5 mg salbutamolu do czterech razy na dobę.CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1 NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Ventolin Dysk, 200 μg/dawkę inhalacyjną, proszek do inhalacji 2 SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY Jedna dawka zawiera 200 mikrogramów Salbutamolum (salbutamolu) w postaci salbutamolu siarczanu..

Ventolin - 1 mg/ml - roztwór do nebulizacji.

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: Każda dawka produktu Ventolin Dysk zawiera około 12,5 mg laktozy jednowodnej.Ventolin to produkt leczniczy zawierający w jednej dawce 100µg salbutamolu (Salbutamolum) w postaci siarczanu salbutamolu.. Charakterystyka Produktu leczniczego Berotec N; CHPL Atrodil; Częstość występowania nadwrażliwości na niesteroidowe leki przeciwzapalne w populacji osób dorosłych chorych na astmę w Polsce — badanie epidemiologiczne.Ł.. Dzięki temu łagodzi gwałtowny skurcz oskrzeli oraz zapobiega atakom duszności towarzyszącym np. astmie wysiłkowej.. Jest to aerozol inhalacyjny, zalecany do stosowania u dorosłych, dzieci i młodzieży.. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY 1 ml roztworu zawiera 0,5 mg salbutamolu (Salbutamolum) w postaci salbutamolu siarczanu.. Linde: Living healthcare 2 Entonox ENTONOX to gotowa do użycia mieszanina gazów firmy Linde Gaz o składzie 50% podtlenku azotu iCHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1.. VENTOLIN aerozol w cenie 0,00 zł jest dostępny w aptece internetowej i-Apteka.pl!Cena.. Salbutamol WZF należy do grupy leków zwanych beta-adrenomimetykami..

Ventolin ( Rp ) zobacz zamiennik ».

NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO CORHYDRON 25, 25 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań lub do infuzji CORHYDRON 100, 100 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań lub do infuzji 2.. Ventolin Roztwór Do Nebulizacji Chpl Mahtransfer 09 01 2019 PDF - 3,3MB.. Produkt leczniczy Ventolin, płyn do inhalacji z nebulizatora przeznaczony jest do inhalacji za pomocą nebulizatorów elektrycznych.. U niemowląt i dzieci w wieku poniżej 4 lat, patrz punkty 4.2 i 5.1.. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Steri-neb Salamol, 1 mg/ml (2,5 mg/2,5 ml), roztwór do nebulizacji Steri-neb Salamol, 2 mg/ml (5 mg/2,5 ml), roztwór do nebulizacji 2.Ventolin Dysk, proszek do inhalacji, zawiera lek o nazwie salbutamol.. Salbutamol WZF w postaci roztworu do wstrzykiwań stosuje się: - w ciężkich stanach skurczowych dróg oddechowych (np. poważne trudności z oddychaniem u pacjentów z astmą).produkt leczniczy w postaci roztw.. Roztworu nie należy podawać dożylnie ani doustnie.. Działanie antykoncepcyjne leku związane jest z wieloma mechanizmami, z których najważniejszym jest zahamowanie owulacji oraz zmiany w budowie endometrium.VENTOLIN to lek charakteryzujący się działaniem rozszerzającym mięśnie gładkie oskrzeli.. salbutamol jest selektywnym agonistą receptorów β 2, powodującym krótkotrwałe (4-6 h), szybko występujące (w ciągu 5 minut) rozszerzenie oskrzeli w przypadku odwracalnej obturacji dróg …CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt