Sprawozdanie z wycieczki szkolnej wzór

Pobierz

Przygotowano listę nagród książkowych, rozdysponowano do poszczególnych klas.Umiejętności L i c z b a u c z n i ó w, k t ó r z y o p a n o w a l i d a n ą u m i e j ę t n o ś ć Liczba uczniów wymagających pomocy bardzo dobrze dobrze słabo Czytanie ze zrozumieniem xxx Tempo czytania Tempo pisania Poprawność ortograficzna Pisanie twórcze Dodawanie i odejmowanie Mnożenie i dzielenie Zadania tekstoweOd 2 czerwca br. obowiązuje nowe rozporządzenie dotyczące wycieczek szkolnych, ale wciąż pojawiają się wątpliwości, jak je prawidłowo interpretować.. 4.WYCIECZKA: SZKOLNA : Karta wycieczki : Zobowiązanie przestrzegania regulaminu : Regulamin wycieczki nr 1 (długi) Regulamin wycieczki nr 2 (12pkt) Zgoda rodziców na wycieczkę : Zgoda rodziców na wycieczkę do Częstochowy : Lista uczestników wycieczki : Trasa wycieczki przykład1 : Zasady organizowania wycieczki szkolnej przykład1 .Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Plik sprawozdanie z wycieczki szkolnej wzór.pdf na koncie użytkownika coolcat615 • Data dodania: 24 lis 2018Wpisany przez Artur Oniszko niedziela, 12 stycznia 2014 19:41 Formularze sprawozdań na koniec semestru/roku szkolnego.. Zapoznanie rodziców z informatorem i kalendarzem szkolnym..

Rodzaj wycieczkiSprawozdanie z wycieczki.

Trasę z Chludni do Łomży pokonaliśmy w 30 min.. Dnia 2.06.2019r.. KOMPLET DOKUMENTACJI WYCIECZKI SZKOLNEJ rozpor.Sprawozdanie z wycieczki do kina na film DYWIZJON 303-historia prawdziwa; Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - "Zemsta" Opis damy z obrazu Leonarda da Vinci - "Dama z gronostajem" Recenzja z przedstawienia teatralnego- "Zemsta".. Nasza klasa wyjechała w ostanim dniu maja w Pieniny, co prawdzie niewszytkim się podobało, ale sam wyjazd stanowił największą atrakcję.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. 14 maja 2010 r. całą klasą wybraliśmy się do pobliskiego Teatru Lalki i Aktora na bardzo sławne już przedstawienie ,,Iwona, księżniczka Burgunda" autorstwa Witolda Gombrowicza w reżyserii Mariana Pecki.. Powitanie 2.. Opracowano regulamin korzystania z podręczników i materiałów edukacyjnych.. Wycieczka jest jednym z najmilszych momętów w życiu każdej klasy.. Ankieta dla rodziców - "Czy moje dziecko potrafi ?". kronice szkolnej i sprawozdaniu zostały wykonane przez Panią Alicję Ewę Rowińską.Protokół z zebrania* z rodzicami uczniów klasy I b przeprowadzonego dnia 12 września 2012 r. Temat: Zebranie organizacyjne związane z rokiem szkolnym 2012/2013 1..

Sprawozdanie z wycieczki szkolnej (wzór): 1.Termin wycieczki……………………….

czytaj więcej o: sprawozdanie i pÓŁrocze 209/2020Opracowano sprawozdanie z działalności biblioteki za I semestr roku szkolnego 2017/18.. Początkowo funkcję tę pełniłam pracując w wymiarze 10 godzin tygodniowo, od 2017 roku .. funkcję opiekuna na wycieczce klasowej do Szklarskiej Poręby, zorganizowanej przez p. Katarzynę Kuśnierz.Sprawozdanie z obchodów Dnia Ziemi w Zespole Szkół w Nowince dn. 22.04.2004r .. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki i mam nadzieję, że będzie ich więcej.W wyjeździe brali udział uczniowie kl. III - VI oraz opiekunowie: p. Halina Rybicka, p. Natalia Szulc i p. Wanda Gulanowska.. Dokładnie o 8:45 byliśmy już w kinie.sprawozdanie z pracy biblioteki szkolnej szkoŁy podstawowej im.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .11.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.w wycieczce szkolnej _____ (termin i trasa wycieczki) Wyrażam zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu mojego dziecka.. poleca 75 % 854 głosów.. Treść..

Wzór 1: Sprawozdanie z wycieczki szkolnejNapisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 .Wycieczki szkolne - propozycje, opisy, sprawozdania itp.. Recenzja sztuki "Kaleka z Inishman".. 1.sprawozdanie wychowawcy klasy doc 2.sprawozadnie z działalności Samorządu Uczniowskiego doc 3.sprawozdanie wychowawcy oddziału przedszkolnego doc 4.sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła PCK / koordynatora wychowania zdrowotnego doc docZałącznik 4 Rozliczenie finansowe wycieczki (imprezy) szkolnej Wycieczka (impreza) szkolna do .. termin .Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Niemniej jednak poniższa lista jest stosunkowo uniwersalna i warto z niej skorzystać przygotowując wyjazd dla dzieci.. rozpoczęła się pięciodniowa wycieczka szkolna klasy 6b do Krakowa.. Ponieważ spektakl rozpoczynał się o godzinie 1100, pani wychowawczyni ustaliła .Sprawozdanie z organizacji klasowych wycieczek szkolnych Wycieczki klasowe jest to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci form uczestnictwa w życiu szkolnym.. Program wycieczki lub imprezy organizowanej przez szkoł ę, list ę uczestników, imi ę i nazwisko kierownika oraz liczb ę opiekunów zawiera karta wycieczki lub imprezy, któr ą zatwierdza dyrektor szkoły..

Wzór karty wycieczki stanowi zał ącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

jana kochanowskiego w grabowie .. 13.Pani nauczycielce nie za bardzo podobało się nasze zachowanie, ale wydaje mi się, że nie było aż tak źle.. Punktualnie o godz. 8:00 zebraliśmy się przed szkołą, a o 8:10 wyruszyliśmy w kierunku Łomży.. Bardzo chcieliśmy zwiedzić to historyczne miasto, dawną stolicę Polski.. Jako forma pracy dydaktyczno-wychowawczej jest bardzo ważnym elementem w całokształcie pracy szkoły.. Wycieczka jest jednym z najmilszych momętów w życiu każdej klasy.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Podczas trwania wycieczki opiekowała się nami nasza wychowawczyni- pani Beata Łysiak, bibliotekarka- pani Bożena Woźniak oraz .Temat ("Sprawozdanie z …"); Określenie przedmiotu relacji - tło opisywanego wydarzenia (miejsce, czas, uczestnicy) lub przedstawienie dzieła (tytuł, autor); Chronologiczny przebieg zdarzeń, podanie głównych wątków; Własna ocena zdarzeń, podsumowanie, odczucia, opinie.. Dzięki temu, że znam lepiej historię naszego miasta mogę bardziej się wykazać na przyszłych lekcjach historii.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Filmy.. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałam(em) się z regulaminem wycieczki.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI SZKOLNEJ DO KRAKOWA.. Nasza klasa wyjechała w ostanim dniu maja w Pieniny, co prawdzie niewszytkim się podobało, ale sam wyjazd stanowił największą atrakcję.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego .. Śniadeckiego w Żarowie na stanowisku pedagoga szkolnego.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Wycieczki szkolne - Publikacje nauczycieli Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Pierwotnie było zaplanowane, że dzieci z klas 0- III pójdą na wycieczkę do lasu, ale z powodu deszczu zaplanowane zajęcia odbyły się w szkole..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt